ZdobiceJako každoročně připravujeme i letos pro naše žáky lyžařský výcvik. Ten je součástí školního vzdělávacího programu pro žáky 7. třídy, ale mohou se ho zúčastnit i žáci 4.-9. třídy. Výcvik probíhá na vlastních sjezdových lyžích nebo na snowboardech. Kurz se uskuteční 20.-25. ledna 2019.

Pokud nemá Vaše dítě závažné zdravotní problémy, které by mu neumožňovaly se kurzu zúčastnit, vyplňte prosím závaznou přihlášku (zájemci ji obdrží ve škole) a odevzdejte ji v ředitelně školy do 28. září 2018 spolu se zálohou 1000 Kč. Předpokládaná celková cena kurzu (ubytování, strava a doprava) bude cca 2 800 Kč + jízdné na vlecích.

Kurz zvládnou i úplní začátečníci, nudit se ale nebudou ani pokročilí lyžaři a snowboarďáci. Všichni budou mít na jeho konci radost z nově nabyté dovednosti, která se pro většinu stane celoživotním koníčkem.

Některé zdravotní pojišťovny na podobné akce přispívají v rámci svých preventivních programů, proto doporučujeme informovat se u své ZP na možnost takový příspěvek čerpat.

PS. Pro osvěžení paměti můžete mrknout na to, jak probíhal “lyžák” v minulých letech. Třeba to některé váhající “duše” přesvědčí o tom, že to stojí za to. 🙂