Školní rok 2020/2021 bude zahájen v úterý 1. září v 7.45 hod. v jednotlivých třídách. Vyučování bude ukončeno v 8.30 hod. Žáci si přinesou přezůvky, vlastní ručník, papírové kapesníky  a psací potřeby. Žádáme rodiče, aby své dítě vybavili ručníkem a dohlédli na jeho časté praní.
Žáci 1. třídy budou slavnostně přivítaní v budově 1. stupně v 9.00 hodin. Žádáme rodiče, kteří se slavnosti zúčastní, aby vstupovali do budovy školy s rouškou – škola je veřejná budova. Děti a žáci roušku nemají povinnou.

Ve středu 2. září bude vyučování probíhat podle platných rozvrhů a bude ukončeno po 5. hodině (ve 12.05 hod.), ve 2.-4. třídě po 4. hodině (v 11.20 hod.).

Školní družina zahájí práci v úterý 1. září.

Stravovat ve školní jídelně se mohou žáci  od  2. září. (Upozorňujeme rodiče, že žáci, kteří se stravovali ve školní jídelně již minulý školní rok, mají podanou přihlášku ke stravování i pro letošní rok. Případné ukončení stravování je třeba projednat s vedoucí školní jídelny.)

Žádáme rodiče, aby dětem pořídili vhodné přezuvky (ne tenisky, botasky a obuv, která zanechává na podlaze černé šmouhy).

Organizace školního roku je k dispozici ZDE.

Rozvrhy hodin najdete ZDE.

Učitelé budou ve škole přítomni již od úterý 26. srpna, v případě potřeby je možno je kontaktovat v době od 10.00 hod. (zhruba do 10 hod. budou probíhat různé porady, školení atd.).

Třídní učitelé:

1. třída – Mgr. Simona Špačková

2. třída – Mgr. Jitka Synková

3. třída –  PaedDr. Ivana Janoušová

4. třída – PaedDr. Ivana Janoušová

5. třída –  Mgr. Dagmar Vetešníková

6. třída – Mgr. Markéta Tomášková

7. třída – Ing. Pavel Chudoba

8. třída – Mgr. Lenka Klimešová

9. třída – Mgr. Hana Punčochářová