Náš poslední školní výlet je za námi. Navštívili jsme brněnské ZOO, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací a viděli jsme i místa, která jsou běžnému návštěvníkovi nepřístupná. Od lední medvědice nás dělilo 50 cm. Mnozí si mysleli, že na nás kouká kamarádsky, s touhou po pomazlení, ale náš průvodce naznal, že spíše s touhou po chutném soustu.

Dalším, dlouho očekávaným zážitkem (vzhledem k době covidové a zavřeným restauracím) byl oběd v “Mekáči”. Všichni si pochutnali na vybraných lahůdkách, které tento řetězec nabízí  a spokojeně nastoupili do vlaku směr Rožná.

Rázem sedmé večerní jsme již na střelnici stavěli stany. Došlo i na grilování párků, zpěv a hádanku s detektivní zápletkou. Usínali jsme asi ve 2:00 ráno, unavení (někteří i zmrzlí) a spokojení s vydařenou celodenní akcí.

Ještě nás čeká Honba za pokladem a fotbal – akce, které jako deváťáci organizujeme pro celou školu. Doufejme, že se nám vydaří a bude nám přát i počasí.
A pak už jen slavnostní rozloučení, předání vysvědčení a hurá do nové školy a nového, určitě úspěšného života. Tak nám držte palce.

Vaši deváťáci